1998 yılında İstanbul’da şu anki adresi olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Galvano Teknik Sanayi Sitesi E Blok No:1 Başakşehir/İstanbul’a taşınan firmamız, 320 m² alanda hizmet vermektedir. Tesisimizde 4 adet bakır banyosu, 2 adet parlak nikel banyosu, 2 adet mat nikel banyosu ve 2 adet krom banyosu bulunmaktadır.Profesyonel ekibimizle metal kaplama sektöründe parlak krom, mat krom v.b mobilya, beyaz eşya, otomotiv, filtre sistemleri, kilit sektörü ve inşaat alanlarına hizmet etmekteyiz. Firmamız tüm kaplamalarını sahibi olduğu ISO 9001 : 2015 Kalite Yönetimi sistemine göre yapmaktadır.

Proje
Çalışan
+
Müşteri

İSG Politikamız

“ÖNCE SAĞLIK VE GÜVENLİK” ilkesini esas alarak en üst düzey kalitede faaliyetlerini yürütürken, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi için firmamız aşağıdaki hususların sağlanmasını ve sürdürülmesini taahhüt eder.

  • Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını sağlamak;
  • İSG konularında sürekli iyileştirme sağlamak;
  • Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat, idari düzenlemelere ve üyesi olunan kuruluşların kurallarına riayet etmek;
  • Hem doğrudan şirket personelinin hem de faydalanılan taşeron çalışanlarının bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek;
  • Şartlara uygunluğun idame ettirilmesi için İSG Politikasını periyodik olarak gözden geçirmek;
  • İş Sağlığı ve Güvenliğinin sürekli gelişimini sağlamak amacıyla kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen İSG tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşmak.
turker_galvano_hakkimizda
KAPAT